Hakkımızda

Anasayfa   /

Hakkımızda

TSE Hizmet yeterlilik belgesi sahibiyiz.

Firmamız,insan sağlığını tehdit eden tüm zararlıları kontrol altında tutmak ve mücadele etmek amacıyla kurulmuştur.                                                                                                Kullandığımız tüm ilaçlar, T.C Sağlık Bakanlığınca ruhsatlı ve Halk Sağlığı Alanında,haşerelerle mücadelede Kullanılabilir İlaçlar kapsamındadır.
Faaliyet alanlarımız içinde;

-Tüm zararlı ve haşere ile mücadele
-Periyodik takip ve kontrol
-Teknik destek ve danışmanlık
-Ürün satışı faaliyetleri yer almaktadır.

Vizyonumuz;

Günümüzde insan sağlığını tehdit eden birçok etmen ile karşı karşıyayız.

Bu etmenlerden bazıları yıllardır sağlığımızı tehdit altında tuttukları gibi yeni yeni hastalık etmenleri de ortaya çıkmaktadır.Firmamız, tüm bu etmenlere verilen ortak bir isim olan haşerelerle mücadeleyi kendisine vizyon olarak seçmiştir.

Bu mücadelede firma olarak üzerinde durduğumuz en önemli konuların başında,bu mücadeleyi bilimsel temel esaslı yapmak gelmektedir.Bu amaçla,konu ile ilgili olarak tüm Dünya daki gelişmeler tarafımızca yakından takip edilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

İlaçlama neden önemlidir ?

İlaçlama(Pest control),insan sağlığına zarar veren her türlü canlıya karşı uygulanan bir mücadele yöntemidir ve dolayısıyla sağlığımızı yakından ilgilendirmektedir.İnsanlar,günümüzde birçok hastalığa yakalandığından dolayı ilaçlamanın önemi artmıştır.

Evimi hangi sıklıkla ilaçlatmam gerekir ?

Ev yada konutlarda yılda en az 2 kez ilaçlama yapılması gerekir.Bunlardan bir tanesi Nisan yada Mayıs aylarından birinde,diğeri ise Kışlık ilaçlama denilen Eylül yada Ekim aylarından birinde yapılmalıdır.

İşyerimi hangi sıklıkla ilaçlatmalıyım ?

Bu, işyerinin durumuna göre değişiklik göstermektedir.Örneğin gıda ile ilgili çalışan iş yerleri daha sık ilaçlanmalıdır.Bu konuda, firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

İlaçlama neden ruhsatlı firmalara yaptırılmalıdır ?

İnsan sağlığını direkt ilgilendiren ilaçlamanın, T.C.Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsat verilmiş firmalara yaptırılması gerekir. Zira,ruhsatı olmayan kuruluşlarca yapılan ilaçlama insan sağlığını risk altına almakta olup,sorunun çözümü konusunda da memnuniyetsizlikler doğmaktadır.

İlaçlamada kullanılan ilaçlar önemli midir ?

Evet oldukça önemlidir.Zira,bilinçsiz yada ruhsatı olmayan kuruluşlarca uygulanan ilaçlar Sağlık Bakanlığı ruhsatlı ilaçlar olmadığından kısa,orta ve uzun vadede zehirlenmelere yol açmakta ve daha da önemlisi yaptıkları birikim sonrasında kanser riskini ortaya çıkarmaktadırlar.

Haşere sorunlarınız için hizmet veriyoruz!